Usługi
Fotowoltaika

Energia słoneczna nie ma konkurencji, nie psuje się, nie wyczerpuje, nie wystawia faktur. Wykorzystywana w energetyce, gwarantuje obniżkę kosztów wytworzenia energii elektrycznej, przy jednoczesnej dbałości o środowisko.

Dzięki nowoczesnym panelom fotowoltaika staje się coraz bardziej efektywna i dostępna, a zwrot z inwestycji, wraz z postępem technologicznym ulega systematycznemu skróceniu.

W ostatnim czasie także regulacje prawne m.in. uznanie przedsiębiorców za prosumentów, czy liczne programy dofinansowania, sprzyjają stosowaniu tej technologii praktycznie na każdym budynku, domu czy firmie.

 

Realizując strategię rozwoju kompetencji o usługi komplementarne w obszarze zarządzania energią, zbudowaliśmy Zespół, który projektuje, montuje i serwisuje instalacje fotowoltaiczne. Posiadamy własne ekipy instalatorów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców np. CAT, zapewniając do 25 lat gwarancji na montowane panele.

 

Ofertę adresujemy do Klientów instytucjonalnych, Przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych. Instalujemy moce od kilku do kilkuset kWp.

W ramach kompleksowej obsługi pomagamy z formalnościami związanymi ze zgłoszeniem i przyłączeniem instalacji do sieci.